Panel uživatele

JAK NA LIKVIDACI PLÍSNÍ V DOMĚ

Počet shlédnutí: 1534

Plísně se mohou projevit jako průvodci celé řady poškození lidského organismu, a to od lehkých forem až po onemocnění končící smrtí.

JAK NA LIKVIDACI PLÍSNÍ V DOMĚ

Proč plísně škodí?
Vdechováním spor vznikají alergické reakce, ze kterých vznikají závažné zdravotní problémy - alergická rýma, průduškové astma, chronický zánět průdušek a zánětlivé postižení plicních sklípků.

K nejzávažnějším poškozením patří mykózy. Tedy nemoci, při kterých plísně rostou a rozmnožují se v těle postiženého. Mezi mykózy patří onemocnění plic, zánět zevního zvukovodu, zánět vedlejších nosních dutin, zánět rohovky oka a různé záněty kůže.


Plísně je nutné co nejdříve odstranit a následně provést i preventivní opatření.

 

JAK NA LIKVIDACE PLÍSNÍ V DOMĚ 

1

Přípravek s obsahem chloru (chlorový)
Většina přípravků s obsahem chloru (chlornanů) má jen dezinfekční a bělící účinek. Při použití přípravku s obsahem chloru dojde k rychlému zahubení plísně na povrchu. Velice brzy však na ošetřených místech znovu narostou díky zasolení, kdy se hlavně do zdiva dostanou chloridy (hydroskopické částečky soli), které přijímají vodní páru ze vzduchu a zadržují ji v kapalné formě, čímž vytvářejí prostředí vhodné pro opětovný růst plísně. Chlorové přípravky je doporučeno používat převážně na nesavé povrchy, jako jsou dlažby a obklady, spáry oken, sanitární místnosti. Doporučovaný a ověřený je přípravek FungiSPRAY chlorový.

 

Přípravek bez chloru (bezchlorový) 2
Ideální použití je především na savém povrchu jako je zdivo, nábytek, dřevěné prvky, ale i koberce a textil. Univerzálností přípravku je jeho možnost použití i na nesavé povrchy, avšak na rozdíl od chlorového přípravku - tento nemá bělící účinek, nepoškozuje povrchy, nepoškozuje stavební materiály a nezapáchá. Dlouhodoběji působí na postiženém místě a tím je likvidace plísně aktivnější. Nezanechává za sebou hydroskopické soli (nezasoluje). Vyzkoušený a ověřený je přípravek FungiSPRAY bezchlorový. Díky přidaným vůním (citrus a avokádo) je jeho aplikace příjemnější.

 

JAKOU ZVOLIT PREVENCI 3

FungiSAN bezchlorový – preventivní přípravek do malířských nátěrů, omítek a jiných minerálních stavebních materiálů. Lze jej aplikovat v bytových i nebytových prostorách.

 

  

POUŽÍVEJTE SPRÁVNÉ VÝROBKY

4

PROČ IMOD.CZ?

Doprava zdarma
Financování
Zasílání novinek
Speciální nabídky
Zajímavé odměny
Spolehlivost
Rychlost

Cofidis 

 1

2 3
3 4
5 

SSL

OznačeníČeský výrobek
Český výrobek
OznačeníOznačení
Tónujeme

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info